V rozhovore s Eliškou Reptovou sa dozviete, ako sa to, či a ako sa počas dňa hýbeme, ovplyvňuje dĺžku a kvalitu nášho spánku. Eliška sa s vami podelí s viacerými jednoduchými a praktickými tipmi, ktorými sa môžete inšpirovať, začleniť ich do svojho každodenného života a zlepšiť tak nielen svoj spánok ale aj celkové zdravie.

💥Tentokrát Karolina Kunftova spovedá systemickú koučku Evu Baluchovú.
💥 Ako naše spracované či nespracované emócie vplývajú na kvalitu a dĺžku nášho spánku? Premietajú sa do snov? Čo znamená, keď sa nám sníva alebo aj nesníva?
💥Príďte si vypočuť niečo zaujímavé, možno pre vás nové, nabrať inšpiráciu, pýtať sa alebo sa aj podeliť so svojimi skúsenosťami🙂

💥Klinická naturopatka Karolina Kunftova je studnica informácií, ktoré dokáže podať s ľahkosťou a jednoducho, tak, aby tomu rozumelo čo najviac ľudí. Fascinujú ma jej hlboké vedomosti a najmä to, ako v našom tele „všetko so všetkým súvisí“ 🤩
💥Najlepšie ale urobíte, keď si náš rozhovor vypočujete a urobíte si vlastný názor😉

Spoločné predstavenie komlexného balíčka „Moja váha je v poriadku alebo ako si užiť menopauzu

Prvý komplexný balíček v rámci projektu „Tri piliere pre zdravie zrelej ženy“, sa týka pálčivej témy obdobia menopauzy – priberania a tráviacich problémov.

O nás

Volám sa Eva Baluchová

Som koučka a facilitátorka systemického prístupu.

Sprevádzam ľudí vo chvíľach keď potrebujú vidieť situáciu v ktorej sa nachádzajú zhora a tak si nájsť pokračovanie svojej cesty.

S klientami pozeráme na život z osobnej roviny a objavujeme súvislosti v systémoch v ktorých žijú. Tieto pohľady prinášajú pochopenie a vhľad, čo vedie k zmene postoja.

Referencie:

Evka Baluchová je skvelý kouč, ktorý vie klienta sprevádzať aj na take miesta v hlboko v jeho mysli, alebo v srdci, kde sa sám zvyčajne dlho nezdrží. Jej správne zvedavé – koučovacie otázky môžu pomôcť najmä tým, ktorí sa neboja posúvať svoje hranice poznania ďalej. Už samotný rozhovor s ňou je veľmi obohacujúci vďaka jej rozsiahlym poznatkom z viacerých oblastí zivota.

Miroslav Schlesinger, spisovateľ

Volám sa Karolína Kunftová

Jsem terapeutka klinické naturopatie a průvodce celostním zdravím.

Jsem detektiv na poli zdraví tam, kde vás trápí chronické problémy. Pracuji s nutriční medicínou, bylinami i přírodními doplňky.Společně s klienty hledám denně na klinice cestu k jejich zdraví a připravuji jim komplexní plány.

Referencie

Paní Karolína mi konečně vrátila radost do života. Nebylo lehké začít jinak nakupovat, vařit a přemýšlet, ale společně jsme to zvládly. Karolína umí pochopit váš příběh, a hlavně dát praktické rady, jak se starat o zdraví a kondici. Pod jejím odborným vedením se cítím bezpečně a už nemám problémy s trávením, nadýmáním a depresemi.

Věra P.

Moje meno je Ľubica Hudecová Račeková

Som inštruktorkou jogy, ktorá sa pre mňa stala životným štýlom, prácou, najmilovanejšiou záľubou, poslaním.

Joga je studňa vedomostí a našla som v nej zmysel života. Pomáha mi zvládnuť i tie najnáročnejšie životné udalosti. Je mi oporou a liekom prvej pomoci. Je mojou prácou a vášňou a zároveň. Verím, že tak, ako pomáha mne, mnohým, ktorí sa jej venujú i pod mojim vedením pomáha tiež.

Referencie:

Pani Ľubke chcem poďakovať za prínosnú prácu, ktorú pre nás robí.Jej prístup je nadmieru láskavý, empatický a ľudský. Po cvičení sa cítim šťastná a spokojná sama so sebou. Moje telo sa dokáže maximálne uvoľniť a harmonizovať. Jogu, ktorú praktikuje pani Ľubka môžem odporučiť všetkým, ktorí hľadajú vyrovnanosť, stabilitu, pokoj na duši aj na tele.

Adriana

Volám sa Eliška Reptová

Milujem pohyb, som učiteľka, lektorka jogy a organizátorka množstva akcií (workshopy, kurzy, prednášky…) so zaujímavými ľuďmi, ktorí majú čo druhým odovzdať.

Stojím na prahu menopauzy a následných zmien. Chcem žiť naplno a zmysluplne každé obdobie Života. Zaujíma ma, čo môžem spraviť, aby som nebola bezmocná a mohla si menopauzu užiť. Preto som oslovila ostatné tri dámy, či by mňa a možno aj Vás sprevádzali a podporili v tomto období. Nejedna z nás stráca pevnú pôdu pod nohami a dobre jej padne oprieť sa o „pilier“. My máme pre Vás hneď tri 🙂

Referencie

Vždy ma poteší pozvánka na akciu, ktorú organizuje Eliška Reptová. Viem, že pri výbere vychádza z vlastnej pozitívnej skúsenosti alebo na odporučenie dobre overeného zdroja. Jej meno je zárukou veľmi pedantnej organizácie, ktorá zahŕňa nielen podrobné informácie v pozvánke na podujatie, ale i zaslanie materiálov k danej téme na požiadanie, nie je problém. Zabezpečené občerstvenie je príjemný bonus.
ODPORÚČAM 

Ľ. Siváková

Prvá séria rozhovorov o menopauze

Druhá séria rozhovorov o menopauze