Eva Baluchová

Koučka a facilitátorka systemického prístupu.

Sprevádza ľudí vo chvíľach keď potrebujú vidieť situáciu v ktorej sa nachádzajú zhora a tak si nájsť pokračovanie svojej cesty.

S klientami pozerá na život z osobnej roviny a objavuje súvislosti v systémoch v ktorých žijú. Tieto pohľady prinášajú pochopenie a vhľad, čo vedie k zmene postoja.

Referencie:

Evka Baluchová je skvelý kouč, ktorý vie klienta sprevádzať aj na take miesta v hlboko v jeho mysli, alebo v srdci, kde sa sám zvyčajne dlho nezdrží. Jej správne zvedavé – koučovacie otázky môžu pomôcť najmä tým, ktorí sa neboja posúvať svoje hranice poznania ďalej. Už samotný rozhovor s ňou je veľmi obohacujúci vďaka jej rozsiahlym poznatkom z viacerých oblastí zivota.

Miroslav Schlesinger, spisovateľ

 

Karolína Kunftová

Terapeutka klinickej naturopatie a sprievodca celostným zdravím.

Karolína je  detektiv na poli zdravia tam, kde Vás trápia chronické problémy. Pracuje s nutričnou medicínou, bylinami i prírodnými doplnkami. Spoločne s klientami hľadá denne na klinike cestu k ich zdraviu a pripravuje im komplexné plány.

Referencie

Paní Karolína mi konečně vrátila radost do života. Nebylo lehké začít jinak nakupovat, vařit a přemýšlet, ale společně jsme to zvládly. Karolína umí pochopit váš příběh, a hlavně dát praktické rady, jak se starat o zdraví a kondici. Pod jejím odborným vedením se cítím bezpečně a už nemám problémy s trávením, nadýmáním a depresemi.

Věra P.

 

 Ľubica Hudecová Račeková

Inštruktorka jogy, ktorá sa stala jej životným štýlom, prácou, najmilovanejšiou záľubou, poslaním.

Joga je studňa vedomostí. Pomáha zvládnuť i tie najnáročnejšie životné udalosti. Je oporou a liekom prvej pomoci. 

Referencie:

Pani Ľubke chcem poďakovať za prínosnú prácu, ktorú pre nás robí.Jej prístup je nadmieru láskavý, empatický a ľudský. Po cvičení sa cítim šťastná a spokojná sama so sebou. Moje telo sa dokáže maximálne uvoľniť a harmonizovať. Jogu, ktorú praktikuje pani Ľubka môžem odporučiť všetkým, ktorí hľadajú vyrovnanosť, stabilitu, pokoj na duši aj na tele.

Adriana

 

Kateřina Sovadinová

Tvoje technická a psychická pomoc, při přípravě tvého online podnikání.

Miluji design webu, technické propojování, nastavování a tvorbu celého technického zázemí pro online podnikání. Miluji také ulehčovat druhým práci, takže tvorba předpřipravených šablon, je pro mě úžasným způsobem, jak ti mohu pomoci.

 

Eva Kiedroňová je mezinárodně uznávanou autorkou unikátní metody péče o dítě a rozvoje kojence v souladu s jeho potřebami i psychomotorickým vývojem (PMV).

Její metoda je určena především pro nastávající rodiče a rodiče prvorozených dětí. Velmi vyhledávaná je také odborníky zaměřené na prožitkové programy i zdravý
vývoj dítěte.

Referencie:

Moc Vám děkuji za Vaše publikace, videokurzy i FB stránky a za celou Vaši činnost. Vaše knížky a později videokurzy byly a jsou pro mne od narození Natálky velikou pomocí. V porodnici ani nikde jinde jsem se totiž nic o správné manipulaci nedozvěděla. Malá je i díky tomu velmi spokojené miminko. Děkuji ještě jednou.
M. N. Praha Martina a Natálka