Marcový kurz

☀Blíži sa marec, prvý jarný mesiac a príroda sa začne prebúdzať. Isto by sme sa aj my radi prebudili zo zlého sna covidových opatrení a plní sviežosti a radosti vykročili do života. Za svojimi blízkymi, známymi, za svojimi záujmami, koníčkami, možno do práce alebo niekde preč, von – zmeniť vzduch.
☀Zmena vzduchu a uvoľňovanie opatrení nemáme celkom v svojich rukách, ale predsa len môžeme niečo spraviť! V prvom rade pre seba, ale v konečnom dôsledku aj pre zmiernenie opatrení! Čo to je?
Podporiť svoju fyzickú imunitu, psychickú odolnosť a celkovo energiu jogovými lekciami a jemnou jarnou očistou. Už tradične robíme jarné upratovanie, tak si upraceme trošku aj v sebe, odľahčíme črevá, naštartujeme lepšie trávenie, podporíme činnosť žlčníka, ktorého obdobie je práve v marci.
☀ Termíny – pondelok a štvrtok o 18,00h – cvičenie trvá cca 1 hodinu. Takže je dostatok priestoru na „zvnútornenie“, dychové cvičenia aj ásánovú prax a tiež záverečnú relaxáciu.
☀Nepotrebujete žiadne veľké technické vymoženosti, ani si sťahovať aplikácie. Stačí vám telefón, tablet či počítač a pripojenie na internet. Pred lekciou dostanete na mail link, cez ktorý sa pripojíte jediným klikom. A potom sa už môžete ponoriť do svojho dychu a tela.

☀Ak sa nemôžete alebo nechcete pripojiť a cvičiť v reálnom čase, žiaden problém! Po skončení Vám link na záznam lekcie pošlem opäť na mail.

BONUSY zDARma

🍀Môže cvičiť hoc aj celá rodina (spoločne a zmysluplne strávený čas)

🍀 Nahrávka lekcie (link na nahrávku dostanete po skončení na e-mail), ktorá vám už zostane a môžete si ju zacvičiť kedykoľvek budete mať chuť

🍀Losovanie o individuálnu lekciu

🍀Na Brezovej a v blízkom okolí v prípade záujmu zapožičanie pomôcok (podsedák, bolster, tehlička, páska) .

🍀PDF očista jazyka

🍀PDF tipy na odľahčenie jedálnička

🍀Video nácvik plného jogového dychu

☀ V marci nás čaká 9 lekcií á 3,-€. Suma sumárum 9 lekcií + bonusy pre zamestnaných 27,-€, 

pre dôchodkyne a študentky 22,-€.

Začíname pondelok– 1. 3. 2021 o 18,00hod.

☀ Prihlásenie mailom – info@zivotvsuvislostiach.com, cez mesengerenger, telefonátom alebo SMS-kou (0907/ 867 690).

Technické detaily preberiem s prihlásenými záujemcami

V prípade akýchkoľvek otázok ma  neváhajte kontaktovať.