(Nielen) v máji nasledujme svoje srdce

 

Vraví sa, že máj je najkrajším jarným mesiacom. Všetko sa krásne zelená, kvitne, vtáky štebocú, včielky bzučia… Pastva pre všetky zmysly, radosť pre našu dušu.

Radosť súvisí s našim srdcom a v máji je podľa TČM aktívne práve srdce.

V súčasnosti sa okolo nás dejú rôzne „veci“. Svet a rôzni ľudia nám chcú všeličo nahovoriť, presvedčiť nás o svojej „pravde“. Nie je ľahké sa v tom vyznať.

Naučme sa hľadať odpovede vo svojom vnútri a nie vo vonkajšom svete, pretože srdce nás povedie tou správnou cestou – srdce je ten najlepší kompas.

Prostredníctvom jogy sa učíme otočiť pozornosť do svojho vnútra a skontaktovať sa so svojim telom. Utíšiť rozbehnutú myseľ, vnímať, počúvať a nasledovať pocity, ten jemný vnútorný hlas, ktorými s nami komunikuje. A pomocou neho sa rozhodovať.

Všetky odpovede máme v sebe!

Ak máte záujem prežívať radosť, pokoj, naplnenie, rozhodnosť, stabilitu napriek situáciám „tam vonku“, zaraďte do svojho týždenného programu aj jogu.

Termíny – pondelok a štvrtok o 18,30h – cvičenie trvá cca 1 hodinu. Takže je dostatok priestoru na „zvnútornenie“, dychové cvičenia aj ásánovú prax a tiež záverečnú relaxáciu.

Nepotrebujete žiadne veľké technické vymoženosti, ani si sťahovať aplikácie. Stačí vám telefón, tablet či počítač a pripojenie na internet. Pred lekciou dostanete na mail link, cez ktorý sa pripojíte jedným klikom. A potom sa už môžete ponoriť do svojho dychu a tela.

Ak sa nemôžete alebo nechcete pripojiť a cvičiť v reálnom čase, žiaden problém! Po skončení Vám link na záznam lekcie pošlem na mail.


K tomu prikladám bonusy zDARma:

1. PDF s tipmi „Čo prospieva srdcu

2. Môže cvičiť hoc aj celá rodina (spoločne a zmysluplne strávený čas)
3. Nahrávka lekcie (link na nahrávku dostanete po skončení na e-mail), ktorá vám zostane a môžete si ju zacvičiť kedykoľvek do konca mája.
4. Losovanie o individuálnu lekciu
5. Na Brezovej v prípade záujmu zapožičanie pomôcok (podsedák, bolster, tehlička, páska) .

V máji nás čaká 9 lekcií, takže cena vrátane bonusov je 27,-€

Začíname budúci pondelok – 3. 5. 2021 o 18,30hod.

Prihlásenie u mňa mailom,cez mesenger, telefonátom alebo SMS-kou (0907/ 867 690), prípadne osobne. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

Technické detaily preberiem s prihlásenými záujemkyňami – záujemcami.

Želám všetko dobré a teším sa na stretnutie s vami kedykoľvek a kdekoľvek 🙂

Eliška